Україну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусів

Україну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусів

Погода в Україні буде холодною, місцями зі снігом і морозами протягом цього робочого тижня. Де буде найбільш некомфортна синоптична ситуація з 6 по 9 квітня — читайте далі в нашому матеріалі.Про це розповіли синоптики Українського гідрометцентру і Наталка Діденко.

За прогнозом Наталки Діденко6 квітня, холодне повітря охопить західні області. Тут вдень +3+8 градусів, місяцями навіть від 0 до +3, а в Карпатах навіть до -3… -8 морозу.Трохи тепліше буде на решті території — від +9 до +13 тепла.

При цьому очікується сильний вітер з некомфортними поривами.В західних областях України передбачається мокрий сніг, у Карпатах — можливий сильний сніг. У Житомирській, Вінницькій, Київській та Чернігівській областях — періодично невеликий дощ.

На решті території України — без опадів, лише в Криму місцями незначний дощ.

У Києві 6 квітня дещо тепліше. Вдень від +10 до +13 градусів, збільшиться хмарність, невеликий дощ, однак обійдеться без серйозних опадів.

Синоптик прогнозує, що на Благовіщення, 7 квітня, холодна повітряна маса просунеться далі. А з південного заходу в Україну зайде циклон.

«Через цю сумнівну дружбу арктичного холоду та середземноморської вологи дощі переходитимуть у мокрий сніг, переважно на Заході та Півночі України. Лівобережжя належатиме теплішій погоді, тому там очікуються переважно дощі», — додала Діденко.

Синоптики Українського гідрометцентру на картах погоди показали, що похолодання триватиме в країні до 9 квітня включно.

Україну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусівУкраїну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусівУкраїну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусівУкраїну затягне холодами зі снігопадами, а морози місцями до -8 градусів

Скріншот: Погода в Україні з 6 по 9 квітня (meteo.gov.ua)

Залиште свій коментар