Україну в квітні продовжує замітати снігом: в деяких регіонах до -17 (фото)

Україну в квітні продовжує замітати снігом: в деяких регіонах до -17 (фото)

Карпати 8 квітня продовжує замітати снігом і зима не хоче відступати навіть у квітні. Рятувальники попереджають про небезпеку сходження лавин у горах. Це пов’язано з великою кількістю снігу.Фото з карпатської вершини Піп Іван опублікували на сторінці Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост в Facebook.

Там з самого ранку 8 квітня йде сніг, а температура повітря опустилася до -7 градусів морозу.
«Станом на 9:20, 08.04.2021 на г. на Піп Іван Чорногірський хмарно, вітер південний 8-9 м / с, Температура повітря -8 ° С., Дрібний сніг», — сказано в повідомленні на сторінці.

Україну в квітні продовжує замітати снігом: в деяких регіонах до -17 (фото)В Карпатах продовжує йти сніг (фото: facebook.com/chornogora.rescue112)
В гірському селі Верхній Ялівець Чернівецької області зафіксували -17 градусів, а напередодні там випав сніг. Про це повідомив голова Селятинської громади Валерій Полянчук.

Україну в квітні продовжує замітати снігом: в деяких регіонах до -17 (фото)Україну в квітні продовжує замітати снігом: в деяких регіонах до -17 (фото)На Буковині температура впала до-17 градусів (фото: Валерій Палянчук/Facebook)

Залиште свій коментар