Український літак «Мрія» викликав ажіотаж у Данії: подивитись на нього приїздили навіть із інших країн. Відео

Український літак «Мрія» викликав ажіотаж у Данії: подивитись на нього приїздили навіть із інших країн. Відео

Пізно увечері у п’ятницю, 4 лютого, у Данії у міжнародному аеропорту міста Біллунд приземлилася українська «Мрія» – АН-225, який є найбільшим вантажним літаком у світі. Подивитися на нього зібралося кілька тисяч осіб.Про це повідомляє TV SYD. У місцевому виданні Kristeligt Dagblad уточнили, що українська «Мрія» зацікавила не лише данців – щоб подивитися на літак, люди приїздили до Біллунда з Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччини та Англії.

Український літак "Мрія".

Деякі приходили подивитися на літак-рекордсмен разом із дітьми. Присутні розповідали, що для них це була довгоочікувана подія та «великий досвід».Подивитися на літак привели й дітей.

«Мрія» прибула до Данії вже втретє, однак у Біллунді вона сіла вперше (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Це дуже, дуже важливий день для нас. Це просто фантастика», – сказав менеджер з маркетингу аеропорту Біллунда Єспер Клаусхольм.Стало відомо, що АН-225 «Мрія» доставив у Данію з Китаю 2,5 млн наборів для самостійного домашнього тестування на коронавірус, які розподілять по населених пунктах країни. Після цього літак вилетів із Данії до України близько 14:00 суботи, 5 лютого.

АН-225 привіз вантаж із Китаю.

Літак АН-225 «Мрія» був збудований у 1984-1988 роках у єдиному екземплярі, другий так і не добудували. Злітна маса повітряного судна, оснащеного шістьма двигунами, становить 640 т. Його довжина – 84 м, висота – 18,2 м, а розмах крил – 88,4 м.

Залиште свій коментар