Український дріб’язок готові купити за цілий статок: може знайтися в гаманці будь-кого

Український дріб’язок готові купити за цілий статок: може знайтися в гаманці будь-кого

В Україні набір монет номіналом в 25 копійок на аукціоні продають за 162 тис. грн. За невелику колекцію дріб’язку 1992 року випуску нумізмати готові заплатити цілий статок. Такі монети знаходять в скарбничках і гаманцях, а після поповнюють ними колекції або перепродують за ціною в сотні разів вище номіналу.Це випливає з даних аукціону Crafta.ua. Монети, випущені в 1992-му, вважаються найбільш рідкісними. А деякі з них можуть коштувати більше тисячі доларів. Наприклад, 25 копійок з браком при виробництві зараз продаються за 28 тис. грн. Така монета вважається унікальною через те, що при карбуванні інструмент змістився.

Як виглядає унікальна монета

Дорожче можна продати готову колекцію. Наприклад, 29 «правильних» монет 1992 року випуску і номіналом в 25 копійок продають за 162 тис. грн. А набір з 30 монет одного року випуску (1992-го) номіналом в 10, 25 і 50 копійок продають за 50 тис. грн.Набір монет за 162 тис. грн
Набір монет за 50 тис. грн

Відзначимо, якщо вам попалася рідкісна монета, ви можете продати її на одному з популярних аукціонів (в тому числі і Crafta), а обговорити реальну вартість копійок і оцінити її якість можна в спеціалізованих форумах, або ж порівнявши з аналогічними пропозиціями в мережі.

Залиште свій коментар