Український блогер Івангай виступив з новими звинуваченнями на адресу Дудя

Український блогер Івангай виступив з новими звинуваченнями на адресу Дудя

Відомий український блогер Івангай (Іван Рудський) звинуватив російського журналіста Юрія Дудя у відсутності професіоналізму. Зірка поскаржився на те, що інтерв’юер наполіг на зйомках програми з його участю в нічний час, коли він просив писатися вранці.Відповідний пост Рудський опублікував на особистій сторінці в Twitter. Блогер заявив, що, на його думку, такий «маневр» Дудь зробив спеціально й назвав його «сиклом» (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

«Я просив писатися вранці, але Дудю раптом знадобилося вранці вже відлітати. Це або відсутність професіоналізму, або сикло», – написав Івангай.Український блогер Івангай (Іван Рудська)

Блогер додав, що на денних кадрах він, на відміну від знятих вночі, візуально не виснажений та не втомлений. Рудковський запропонував шанувальникам самим в цьому переконатися.

Івангай і Юрій Дудь
Пост Івангая про Дудя

Раніше Івангай звинуватив Дудя в тому, що той вирізав його слова про Голодомор і НКВД з інтерв’ю. Відповідаючи на запитання в коментарях про те, чому журналіст так вчинив, блогер зазначив коротко: «Сци*кло йо**не».Залиште свій коментар