Українська модель змусила діджея в США вимкнути Тіматі і поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою (відео)

Українська модель змусила діджея в США вимкнути Тіматі і поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою (відео)

Українська модель Аліна Байкова, яка живе у США, змусила місцевого діджея вимкнути музику російського співака Тіматі. Більше того, зірка подіуму поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою. Модель носить українську символіку і всіляко припиняє спроби іноземців піарити РФ.Про це Байкова розповіла в інтерв’ю на YouTube-каналі «ДеЯк». За словами зірки, вона не могла терпіти відтворення музики росіянина (щоб переглянути відео, доскролльте до кінця сторінки).

Аліна Байкова змусила діджея у США вимкнути Тіматі.

«Я була на пляжі, де музика грає, діджей почав грати і спочатку поставив пісню, яка «Распутін, розпутін» щось таке. А мене ще запросили на пляжі побути як VIP. Я думаю, некрасиво якось. Потім вони поставили Welcome To St. Tropez Timat Я підходжу і кажу: «Всі ви… Ви вже одну пісню поставили, гаразд. Тіматі – це російський співак. Ну його не можна грати!» – згадала модель.Діджей у відповідь вибачився і все вимкнув. Однак це не один випадок, коли Байкова відстоювала позицію України, оскільки люди часто вважають, що вона є громадянкою країни-агресора РФ.

Аліна Байкова поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою.

«Я зайшла купити окуляри і жінка стоїть, вона англійською не говорила, але дочку їй переклала. І вона стоїть і каже: «О, ти, така гарна, ти російська напевно». І, знаєте, мене це так розлютило. що вони це сказали, як би на підтримку росіян. Мене як понесло. Я кажу, яка російська, подивіться на мене! У мене тут спин, там написано Stend with Ukraine. Як таке може бути? 

 

Залиште свій коментар