Українки зaпyстили флeшмoб прoти нaсильствa нa пiдтримку пoбитoї в пoїзді Лугoвoї

Українки зaпyстили флeшмoб прoти нaсильствa нa пiдтримку пoбитoї в пoїзді Лугoвoї

Пiсля випaдку з Aнaстaсією Луг0в0ю, нa яку в пoїзді нaпaв нeвідoмий чoлoвік і нaмaгaвся зґвaлтувaти, жiнки в сoцмeрeжaх зaпyстили флeшмoб під нaзвoю «Більшe нe мoжнa мoвчaти».Про це розповіли в сюжеті ТСН. Учасниці флешмобу стали ділитися схожими випадками насильства, також вони закликали повернути в супровід поїздів поліцейських.

У коментарях до історії Лугової, яку вона описала в Facebook, жінки почали ділитися схожими випадками, які раніше замовчували.
«Мою 18-річну дочку п’яний сусід по купе схопив на руки і викрав на нічній станції. Провідниця ледь її відбила», – написано в коментарі.

«Колись їхала в одному купе з трьома чоловіками, які пили пиво внизу. Прокинулася від того, що один з них лапав мої груди. Не вагаючись, вдарила його по обличчю. На щастя, він просто відстав», – написала ще одна жінка.
Під час флешмобу жінки, зокрема, закликають не замовчувати насильство. Приєдналася до нього Людмила Соботович, до якої чіплявся незнайомець в плацкарті.

«Серед ночі я прокинулася від того, що незнайомий мені чоловік в стані алкогольного сп’яніння гладив мої ноги і намагався домагатися. Мені вдалося його прогнати. І, на щастя, це не закінчилося побоями. Поліція повинна бути повернута до потягів», – поділилася жінка.

Від супроводу поїздів поліцейськими в Україні відмовилися в 2013 році. Мовляв, для них там було мало роботи, тільки три справи на рік. Тепер Мінінфраструктури закликає МВС повернути правоохоронців. А ще надати провідникам газові балончики або навіть шокери.

Залиште свій коментар