Українка зламала стереотипи і прославилася у TikTok сільськими роликами

Українка зламала стереотипи і прославилася у TikTok сільськими роликами

Українка Даша Євтух, яка проживає в селі Богодарівка на Полтавщині, стала зіркою інтернету завдяки своїй відкритості та щирості. Дівчина показує, як садить картоплю, доглядає за тваринами – кіньми та коровами, а також робить розбирання своїх сільських покупок.За кожним кроком 23-річної Даші в мережі TikTok стежать понад 300 тисяч осіб, а деякі її ролики мають майже мільйон переглядів. Про це йдеться в сюжеті телеканалу СТБ (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

«Я боялася того, що мене можуть не прийняти оточуючі. Але потім я подумала, що буду робити те, що мені подобається», – зазначила українка.За освітою Даша – технологиня переробки продукції тваринництва, але все життя хотіла бути актрисою. Окрім домашнього господарства дівчина знімає те, що купила в сільському магазині. Зазвичай вона бере хліб, халву, цукерки, печиво.

Даша показує, як садить картоплю
За освітою Даша – технологиня переробки продукції тваринництва
За Дашею стежать не тільки українці, а й місцеві жителі її невеликого села

Зазначається, що за Дашею стежать не тільки українці, а й місцеві жителі її невеликого села. За їхніми словами, найбільше їм подобаються розпакування продуктів.На сьогоднішній день дівчину вже помітили рекламодавці і вона почала трохи заробляти на своєму блозі. Тепер у майбутньому Даша хоче придумати нові рубрики для соцмереж і знайти другу половинку.

На сьогоднішній день дівчину вже помітили рекламодавці
Українка Даша Євтух із Полтавщини

Залиште свій коментар