Українська надія Магучіх

Представництво України у стрибках у висоту було найбільшим. Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко намагались принести нашій країні ще декілька нагород.

Відразу дві українки Левченко та Геращенко впевнено підкорили планку на висотах 1.86 та 1.89. Магучіх вперше вийшла у сектор на 1.89 та вдало стартувала у фіналі Олімпіади. Ярослава відразу порадилась із тренеркою Тетяною Степановою.12 спортсменок продовжували боротись за нагороди. Першою зі змагань вибула шведка Мая Нільссон. Перші проблеми виникли у Левченко на 1.93, яка взяла цю висоту з другої спроби. Інші українки взяли планку без проблем. Усі спортсменки перейшли стрибати на 1.96.

Перші проблеми в українок

З першої спроби з українок лише Геращенко впоралась із 1.96. Із другого стрибка Левченко реабілітувалась і таки підкорила планку. Для Юлії цей результат вже став найкращим у сезоні. З другого разу впоралась і Ярослава. Усі українки продовжили боротьбу.1.98 – перша найгірша висота для усіх стрибунок з України. Геращенко з другого стрибка взяла планку та показала свій найкращий результат сезону. Левченко вирішила перенести свою останню спробу на висоту 2 метри. А Магучіх лише з третьої спроби взяла висоту 1.98.

  • Левченко першою покинула змагання зі стрибків у висоту серед українок. Юлія зупинилась 8-й позиції із результатом 1.96.
  • На 2 метри українки також стартували з помилки. В усіх трьох спробах Геращенко була у міліметрах від вдалої спроби – 4 місце на Олімпійських іграх.

Драматична розв’язка

Єдиною з українок продовжила боротьбу Ярослава Магучіх. З першої спроби наша легкоатлетка не взяла висоту 2.02. А от представниця ОКР Марія Ласіцкене легко підкорила планку на цій висоті. Австралійці Ніколі Макдермотт теж не вдалось взяти з першого стрибка 2.02.

Стрибунка з Австралії взяла висоту, а от Магучіх розумно перенесла спробу на вищу висоту 2.04. Усі стрибунки не змогли взяти з першої спроби цю висоту. У Магучіх була лише одна спроба, щоб здобути медаль вищу, ніж «бронзу».

Ярослава Магучіх – бронзова призерка Олімпіади-2020. Українка завершила виступ із 2 метрами. Перемогу здобула легкоатлетка ОКР Марія Лесіцкене – 2.04. «Срібло» здобула австралійка Нікола Макдермотт – 2.02.