Українець, який «спустив» у стриптиз-барі в Польщі 800 тис. грн, розповів про те, що сталося: я перестав розуміти, що роблю

Українець, який «спустив» у стриптиз-барі в Польщі 800 тис. грн, розповів про те, що сталося: я перестав розуміти, що роблю

Українець на ім’я Петро, який витратив за один вечір у польському стриптиз-барі 120 тис. злотих (понад 800 тис. грн), вважає, що його пограбували. Проте прокуратура припинила справу, а суд не задовольнив скаргу.Про це пише Polsatnews.pl. За даними видання, подібний сценарій повторюється роками – відвідувачі go-go клубів скаржаться, що вони платили величезні суми за напої та «художні виступи».

«Дівчата стоять на вулиці. Одна побачила, що ми п’ємо легкі алкогольні напої, і порадила продовжити приємний вечір, гарантувавши, що перша випивка буде безкоштовною. Це теж виявилося неправдою, бо за напій треба було платити. До нас приєдналося кілька жінок, мене запросили до якоїсь VIP-кімнати», – розповів Петро.Що було далі, він практично не пам’ятає.

«Я підозрюю, що вони щось додали в мій напій, і я втратив розуміння того, що роблю. Мені поставили термінал для введення ПІН-коду. Які були суми, гадки не маю. Всі гроші з мого рахунку були списані. У мене на рахунку залишилося лише 400 злотих», – зізнався чоловік.Клуб надав у прокуратуру відеозапис як доказ того, що клієнта ні до чого не примушували.

«Зібрані у справі докази, показання потерпілого та особи, що супроводжувала його, а також зібрані у справі спостереження та показання співробітників клубу не свідчать про скоєння злочину», – заявила представниця Окружного суду Варшави Беата Адамчик-Жабуда.

Вона додала, що навіть якщо в цій конкретній ситуації потерпілий перебував у стані алкогольного сп’яніння, він все одно відповідав за свої дії.

Залиште свій коментар