Українці зібрали $2,3 млн на рятівний укол для сина активіста Євромайдану. Відео

Українці зібрали $2,3 млн на рятівний укол для сина активіста Євромайдану. Відео

4-місячний син активіста Євромайдану, лідера Одеської самооборони Віталія Свічинського, у якого діагностували спінально-м’язову атрофію (СМА), отримає рятівний укол препарату Zolgensma вартістю майже $2,3 мільйона. Кошти на нього збирали всією Україною.Як йдеться у відеоролику, опублікованому в Facebook Свічинського, коли батьки дізналися про страшний діагноз сина Дмитра, то відразу вирішили запустити кампанію зі збирання коштів зі слоганом #ДімаМиВстигнем (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Батьки запустили збір коштів зі слоганом #ДімаМиВстигнем

«Соціальні мережі були буквально заповнені різними челенджами на підтримку Дмитра, підприємці робили знижки на свої товари, якщо людина підтвердить переказ коштів на наші рахунки», – розповів батько.За його словами, коли динаміка впала, благодійний фонд kiddo подвоїв денний збір коштів.

До збирання коштів долучилися українські зірки

«Ми пекли печиво й відправляли його відомим людям, які ставали благодійниками і долучалися до нашої кампанії. Ми влаштовували аукціон побачень із відомими особистостями. Після 50% нас почали підтримувати представники великого бізнесу, переказуючи мільйони гривень», – сказала мати хлопчика.Свічинський додав, що нещодавно хтось анонімно переказав суму, якої не вистачало, і перетворив їхній слоган на #ДімаМиВстигли.

Дмитрик у День вишиванки

«Ми закриваємо збір», – повідомив він.

Зараз родина займається оформлення візи до США, після її отримання прибуде до міста Сан-Антоніо у штаті Техас, де Дмитрові буде зроблено необхідну ін’єкцію.

 

Залиште свій коментар