У Запоріжжі школярка наклала на себе руки, поскаржившись на цькування. Фото передсмертної записки

У Запоріжжі школярка наклала на себе руки, поскаржившись на цькування. Фото передсмертної записки

У Запоріжжі 4 квітня повісилася дівчина-підліток, залишивши передсмертну записку, в якій скаржилася на цькування з боку вчителів і однолітків.Фотокопія тексту з’явилася в розпорядженні «Пресцентру«. Як заявили журналісти, дівчинка навчалася в міській гімназії №47, а наклала на себе руки на вул. Оптимістичній.

У записці вона написала про те, що викладачі постійно говорили про їх клас як найгірший. Школярка заявила, що «її життя зламали». Вона також попросила директора «нормально розглядати, кого беруть на роботу».
«Для мене вже все скінчено, але сподіваюся, що А.Б. покарають за постійні образи нашого класу, Л.В. через яку в мене двічі була істерика», – написала дівчинка.

За її словами, єдиною, хто в класі до неї ставився добре, була однокласниця М. У передсмертній записці дівчина подякувала їй за це та сказала, що стане для неї ангелом, який буде її охороняти з того світу.
Також дівчина заявила, що вже кілька разів намагалася звести рахунки з життям. Вона наносила собі порізи на руках, два рази мала намір стрибнути з даху, намагалася повіситися.

«Одне хочу розповісти про школу. Всі ці опитування щодо буллінг х*** повна. Я єдина вказала, що мене буллили, але весь клас перевів це на жарт і на це забили, хоча вони й не знали, що це я написала. Але яка вже різниця?» – запитала загибла.

У пресслужбі Нацполіції Запорізької області перевіряють факти за ст. 120 «Доведення до самогубства» УК.

Обережно, ненормативна лекіка!

Передсмертна записка
Передсмертна записка

 

Залиште свій коментар