У США знищують російських фігуристів: Знову ці росіяни всіх дурять, їх треба вигнати з Олімпіади

У США знищують російських фігуристів: Знову ці росіяни всіх дурять, їх треба вигнати з Олімпіади

Американські вболівальники відреагували на новину про те, що нагородження фігуристів за підсумками командного турніру на Олімпіаді в Пекіні перенесли через можливий позитивний допінг-тест в одного з представників збірної ОКР.Сьогодні, 9 лютого, видання Inside The Games повідомило, що причиною перенесення нагородження стали проблеми з тестуванням на допінг в одного з фігуристів збірної Росії. Наголошувалося, що питання стосується тесту, зробленого до старту змагань у Китаї.

RogueM2020: «Вони все ще вживають все це… У вас уже відібрали прапор та гімн. Ви хочете, щоб вас взагалі усунули від змагань? У чому логіка? І це я ще не кажу про несправедливість стосовно партнерів по команді, які дотримуються правил».

John F. Power: «Усю команду ДКР повинні усунути, ці росіяни завжди обманюють».

Alexander_ Fooy: «А можна вже просто остаточно їх забанити?»

Autumn Wolfer: «Я запропонувала б усунути їх від командних змагань. Жодного хокею, баскетболу, командника у фігурному катанні тощо. Тільки індивідуальні представники, які мають проходити тести на допінг перед змаганнями. Плюс вони повинні змагатися як незалежні спортсмени, а не як представники якоїсь країни або Олімпійського комітету якоїсь країни».

LayHanyu: «Чому завжди саме ця країна?»

У понеділок, 7 лютого, російські фігуристи виграли командний турнір Олімпійських ігор у Пекіні.Церемонія нагородження мала відбутися наступного дня — у вівторок. Нову дату проведення заходу поки що не визначено.

Залиште свій коментар