У російському Білгороді 5 тис. контрактників влаштували бунт та відмовилися їхати воювати з Україною

У російському Білгороді 5 тис. контрактників влаштували бунт та відмовилися їхати воювати з Україною

У російському Білгороді, схоже, почали щось підозрювати.Як стало відомо OBOZREVATEL, у Білгородській області, яка межує з Харківською, Луганською, Сумською областями, відбувся справжній бунт серед військовослужбовців РФ. Близько 5 тисяч контрактників, яких поспіхом збирали для відправлення в Україну, відмовилися їхати воювати за Путіна на території нашої держави.

Формально свою відмову від участі в бойових діях в Україні контрактники, що збунтувалися, аргументують тим, що це не передбачено в їхніх контрактах.При цьому, за даними наших джерел, реальна причина, яка змушує російських військових ризикувати здобути кримінальне переслідування з боку влади, полягає в страху. Службовці окупаційної армії реально шоковані професіоналізмом Збройних сил України і тими величезними втратами у техніці та живій силі, які українські воїни вже завдали ЗС РФ та іншим силовим підрозділам, яких Росія відправила до України.

Навіть попри на те, що офіційно військово-політичне керівництво РФ заявляє, що Росія не зазнає жодних втрат в Україні та що на українській землі не загинув жоден російський солдат, незважаючи на те, що в РФ максимально блокуються будь-які реальні дані про те, що відбувається в Україні, – інформація все ж таки просочується через заслони інформблокади. І ті ж контрактники дізнаються, що на території України всього за три неповні дні бойових дій уже загинуло понад 3,5 тисячі солдатів, знищено величезну кількість авіації та військової техніки, включно з танками.Та й той факт, що російська бронетехніка виявилася беззахисною не лише перед ЗСУ, а й перед простими українцями, які почали спалювати БТРи окупантів за допомогою коктейлів Молотова, оптимізму росіянам не додає.

Радимо наслідувати приклад контрактників із Білгорода й військовослужбовцям з інших регіонів РФ.

Залиште свій коментар