У Львові рятують дівчинку, у якої вражені 80% легенів: все починалось, як застуда

У Львові рятують дівчинку, у якої вражені 80% легенів: все починалось, як застуда

Медики Львова рятують 5-річну дівчинку, в якої діагностували коронавірус. Стан дитини – вкрай важкий. Хвороба вразила у неї 80% легенів.Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит».

В якому стані дівчинка

Так, дівчинка із Львівської області. Коли дівчинка захворіла, у неї був кашель та нежить і це було схоже на звичайну застуду. Однак, через три дні стан дівчинки різко погіршився і її госпіталізували в лікарню «Охматдит».У дівчинки діагностували двобічну полісегментарна пневмонію, викликану SARS-CoV-2, сепсис, дихальна, серцево-судинна і поліорганна недостатність, РДС III ступеня. Легені дитини уражені на 80%. Зараз дихати їй допомагає апарат ШВЛ.

«Якщо індекс оксигенації буде знижуватися, негативна динаміка буде зберігатися, під’єднаємо дитину до ЕКМО», — каже завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії львівського «Охматдиту» Віра Приймакова.Окрім того, лікарі закликали батьків при перших симптомах коронавірусної інфекції звертатись до сімейного лікаря. Також додали, що у ковід-відділенні львівського «Охматдиту» перебуває 13 дітей.

Залиште свій коментар