У Лондоні наосліп оцінили якість українського меду і просто прозріли …

У Лондоні наосліп оцінили якість українського меду і просто прозріли …

Українські бджолярі отримали п’ять золотих, чотири срібних та одну бронзову нагороду за якість меду на міжнародному конкурсі у Лондоні.Оцінювали смак меду, консистенцію, аромат і зовнішній вигляд. Призові місця отримали 10 видів меду від семи українських виробників.

Про це повідомляє ГЛАВКОМ.“Відповідно до результатів конкурсу London Honey Awards 2021 призові місця отримали 10 видів меду від 7 українських виробників. Оцінку меду проводили міжнародні експерти з меду. Вони оцінювали продукт “сліпим” методом, тобто без пакування і будь-яких характерних ознак. Кожен суддя проводив органолептичний аналіз та оцінював такі характеристики, як зовнішній вигляд, консистенцію, аромат і смак”, – йдеться в повідомленні.

ImageУкраїнський мед позначений такими найменуваннями:

Vesela Bdzhilka by Easy Energy LLC – золото.

Bdzholyna Sadyba Meadows by Bdzholyna Sadyba – золото.

Bdzholyna Sadyba Wild honey by Bdzholyna Sadyba – золото.

BeeCool Mountain Flowers by BeeCool – золото.

James Bee by James Bee – золото.

BeeCool Reserve Wild Forest by BeeCool – срібло.

Charivna Bzz Herbs by Charivna Bzz – срібло.

Honey Heritage-Grandfatherʼs Fairytale by Honey Heritage – срібло.

Honey Heritage-Secret of the Forest by Honey Heritage – срібло.

Honey Heritage-Family Legacy by Honey Heritage – бронза.

За словами Миколи Андоні, керівника пасіки з Харківської області, яка отримала дві золоті нагороди, підготовка до конкурсу тривала 3 місяці.

“Звичайно, з досвіду минулого року вже було більш-менш зрозуміло, що та як проходить, який мед краще відправити і я всім бджолярам рекомендував. Мед відправляли туди за допомогою нашого посольства в Лондоні. З ними я вів роботу, як мед доставити туди весь, потім, щоб вони віднесли організаторам. Вони писали листи, щоб мед перетинав кордон без перешкод, що це на конкурс. Це була довга робота”, – пояснив бджоляр.

Залиште свій коментар