У кутку стоїть заздрість: Ані Лорак натякнула, хто “замовив” її бойкот в Україні

У кутку стоїть заздрість: Ані Лорак натякнула, хто “замовив” її бойкот в Україні

Українська співачка Ані Лорак, яка проживає і працює в Росії, розповіла, чому насправді перестала давати концерти в рідній країні.За словами виконавиці, вона перестала виступати в Україні, оскільки відчула, що на неї було зроблено політичне замовлення від деяких людей, імена яких вона не назвала.

– Брати участь в якійсь грі у мене немає часу. Тому коли замовники відійшли трохи в сторону, як я розумію, то з’явилася можливість зробити концерт, – сказала Ані Лорак.

Хоч імені свого недоброзичливця артистка не розкрила, однак назвала стать. Ані Лорак впевнена, що за всім стоїть якась жінка.
– Можу тільки здогадуватися, що, можливо, десь у кутку стоїть заздрість. Не хлопчика, тому що їм я подобаюся, а дівчинки. Стоїть якась дівчинка, яка хоче так само, – зазначила виконавиця.

Також Ані Лорак зізналася, що й досі трохи ображена на те, що ніхто у складний для неї час із українських артистів, політиків чи бізнесменів її не підтримав.

– Єдине питання: коли почалося цькування вашої улюбленої співачки, хто став на захист і сказав, що не потрібно ображати? Адже вона співає для вас, вона наша – українська. Ніхто. А мені б цього хотілося… Ті люди, які мали силу і могли щось сказати, нічого не сказали. Хоча всі були на моїх концертах, – сказала Ані Лорак.

Залиште свій коментар