У Києві охоронці «Епіцентру» нібито силою роздягнули 67-річну жінку: у постраждалої інфаркт (фото)

У Києві охоронці «Епіцентру» нібито силою роздягнули 67-річну жінку: у постраждалої інфаркт (фото)

Охоронцям нібито здалося, що бандаж жінки — крадена вішалка.У Києві охоронці ТЦ «Епіцентр» на проспекті Степана Бандери, 11-А нібито силою роздягнули 67-річну жінку. У потерпілої трапився інфаркт через отриманий стрес. За словами родича жінки, співробітникам магазину здалося, що вона вкрала вішалку.

Про це ТСН.ua розповів зять Ніни Ж.Жінка хвора і носить бандаж

Чоловік пояснив, що жінка має серйозні проблеми із кістками і ходить із кардіостимулятором. Вона «рівняє» собі спину за допомогою дощечки, інколи підкладає вішалку для одягу.

«Ми кепкували і казали, що давайте зробимо нормальний бандаж. А у неї свої там методи. Буває, в магазинах їй роблять зауваження, типу що це у вас за вішалка стирчить, і вона тоді знімає одяг, показує, що все нормально», — розповів родич Ніни Ж.Похід в «Епіцентр»

За словами чоловіка, у неділю, 12 грудня, жінка пішла до «Епіцентру» біля станції метро «Почайна». Там до неї нібито застосували силу.

«Її просто фізично зупинили, схопили за руки, заламали і повели кудись. Залякали, змусили роздягнутись. Вона не все пам’ятає в такому стресі, до ранку не спалаДвічі втрачала свідомість«, — розповів чоловік.

Родич потерпілої показав фото огляду терапевта після інциденту. На прийомі жінка скаржилася на головний біль, запаморочення, серцебиття, поколювання кінцівок і підвищений кров’яний тиск. Попередній висновок кардіограми — інфаркт міокарда.

Заява в поліцію

«Написати заяву в поліцію ще не встигли, бо на першому місці стоїть здоров’я», — пояснив чоловік.

Він додав, що Ніна Ж. написала заяву в «Епіцентр» з проханням надати відео з камер спостереження. Родич почав шукати адвокатів, які допоможуть притягнути винних до відповідальності.

Коментар «Епіцентру»

Зазначимо, що журналісти сайту ТСН.ua звернулися до «Епіцентру» з проханням надати коментар з приводу інциденту. Там пообіцяли розібратися в НП.

«Безпека відвідувачів наших ТЦ — один з головних пріоритетів роботи компанії. Тому керівництвом торговельної мережі вже ініційовано службове розслідування, що має на меті з’ясування причин та обставин виникнення інциденту в торговельному центрі. Інформацію ми зможемо надати найближчим часом, після з’ясування всіх фактів та обставин події», — повідомили в магазині.

 

Залиште свій коментар