У Києві люди замурували свій «цар-балкон» і обклали його плиткою

У Києві люди замурували свій «цар-балкон» і обклали його плиткою

В Оболонському районі Києва мешканці однієї з дев’ятиповерхівок вирішили замурувати вікна власного «цар-балкона». Дивна конструкція розташована на вулиці Маршала Малиновського, 15/3.Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Примітно, що частину балкона, який розміщений на першому поверсі дев’ятиповерхівки, господарі чомусь пофарбували в білий колір.

Крім того, люди додумалися обкласти плиткою не тільки «цар-балкон», але і сусідню стіну, в якій за логікою має бути вікно.У Києві люди замурували свій "цар-балкон" і обклали його плиткою

Втім «весела» споруда може призвести до негативних наслідків, тому що несе загрозу для мешканців.

Інформоване джерело в Київській міській державній адміністрації розповіло OBOZREVATEL, що на будь-якому балконі повинен бути незадимлюваний відстійник – глухий простінок завширшки 1,2 метра, навпроти якого є відкритий отвір або фрамуги з відкриванням.«Якщо вогонь заблокував вихід із квартири, такий відстійник допоможе не задихнутися від диму і врятувати життя. Водночас багато власників квартир позбавляється його внаслідок перепланування, приєднуючи лоджії до кухні або вітальні. Або накопичують там мотлох. Це позбавляє шансу на порятунок у разі пожежі», – розповів наш співрозмовник.

Адреса балкона-фортеці.
У Києві люди замурували свій "цар-балкон" і обклали його плиткою
Залиште свій коментар