У Китаї заговорили про загрозу виникнення «вірусу Х» і закликали готуватися до боротьби з ним

У Китаї заговорили про загрозу виникнення «вірусу Х» і закликали готуватися до боротьби з ним

У КНР допустили, що вже в найближчому майбутньому світ чекає поява нового смертоносного вірусу Х. Там також закликали жителів планети готуватися до нової пандемії вже зараз.Як повідомило DIP, глава китайського центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) Гао Фу під час свого виступу на міжнародному форумі науки і технологій зазначив, що характеристики нового вірусу нікому невідомі. На його дуску, свій старт для поширення вірус може отримати в будь-якій країні світу.

Гао Фу закликав світову спільноту «об’єднатися перед лицем нової загрози і разом виробити стратегію боротьби з нею». Будувати таку взаємодію вчений запропонував, ґрунтуючись на чотирьох принципах: співробітництві (cooperation), обміні інформацією (communication), суперництві (competition), а також координації (coordination).
На думку Гао Фу, саме відкритий обмін інформацією про коронавірусну інфекцію з боку Китаю дозволив свого часу різним країнам розпочати розробку вакцин від COVID-19 у стислі терміни.

Також вчений назвав ще один виклик, з яким доведеться боротися людству.
«У світі стало багато дезінформації. Це свого роду інфодемія, яка породжує безліч чуток і проблем. І нам необхідно навчитися відокремлювати правду від брехні», – зазначив Гао Фу.

Залиште свій коментар