У Чехії ураган зруйнував кілька сіл, є загиблі, багато поранених. Фото і відео

У Чехії ураган зруйнував кілька сіл, є загиблі, багато поранених. Фото і відео

У Південній Моравії (регіон Чехії) 24 червня пройшов один із найбільш руйнівних торнадо в історії країни. Внаслідок негоди постраждало щонайменше 150 людей, є загиблі, кількість яких на ранок 25 червня була невідома.Катастрофа зачепила сім муніципалітетів, найбільших руйнувань зазнали міста Бржецлав і Годонін. Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію, повідомляють місцеві видання České Noviny й Česká televize (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

За різними оцінками, загалом постраждало від 150 до 200 осіб. Кількість жертв стихії уточнюють рятувальні служби, які дістають людей з-під завалів зруйнованих будинків.
Сильний ураган пронісся Чехією

У постраждалих містах дерева через торнадо падали на будинки, автомобілі й перехожих, в одному з міст потужний вітер перекинув автобус.

Негода зруйнувала сотні будинків

Крім того, негода зруйнувала половину села Грушки, де від будинків лишилися одні стіни. Також сильних руйнувань зазнали ще сім сіл.
Наслідки урагану в Чехії

Після торнадо в Південній Моравії 32 тисячі споживачів залишилися без електрики, як і 15 тисяч будинків у Злинському районі та дві тисячі у Височіні.

У Південній Моравії 32 тис. споживачів залишилися без електрики

Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію третього ступеня. Служби з усієї країни, а також Австрії і Словаччини допомагали постраждалим на місці. Чеська армія перекрила зону стихійного лиха.

Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію третього ступеня

За словами метеорологів, ураган став одним із найсильніших, які спостерігалися в Чехії останнім часом. Зокрема, це може бути торнадо F-4. За такої негоди швидкість вітру розвивається від 332 до 418 км/год.

Торнадо і його наслідки в Чехії

Майже по всій країні людей закликали залишатися дома, оскільки негода із сильними поривами вітру й градом може тривати й надалі.

Чеська армія перекрила зону стихійного лиха

 

Залиште свій коментар