У Чехії ураган зруйнував кілька сіл, є загиблі, багато поранених. Фото і відео

У Чехії ураган зруйнував кілька сіл, є загиблі, багато поранених. Фото і відео

У Південній Моравії (регіон Чехії) 24 червня пройшов один із найбільш руйнівних торнадо в історії країни. Внаслідок негоди постраждало щонайменше 150 людей, є загиблі, кількість яких на ранок 25 червня була невідома.Катастрофа зачепила сім муніципалітетів, найбільших руйнувань зазнали міста Бржецлав і Годонін. Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію, повідомляють місцеві видання České Noviny й Česká televize (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

За різними оцінками, загалом постраждало від 150 до 200 осіб. Кількість жертв стихії уточнюють рятувальні служби, які дістають людей з-під завалів зруйнованих будинків.Сильний ураган пронісся Чехією

У постраждалих містах дерева через торнадо падали на будинки, автомобілі й перехожих, в одному з міст потужний вітер перекинув автобус.

Негода зруйнувала сотні будинків

Крім того, негода зруйнувала половину села Грушки, де від будинків лишилися одні стіни. Також сильних руйнувань зазнали ще сім сіл.Наслідки урагану в Чехії

Після торнадо в Південній Моравії 32 тисячі споживачів залишилися без електрики, як і 15 тисяч будинків у Злинському районі та дві тисячі у Височіні.

У Південній Моравії 32 тис. споживачів залишилися без електрики

Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію третього ступеня. Служби з усієї країни, а також Австрії і Словаччини допомагали постраждалим на місці. Чеська армія перекрила зону стихійного лиха.

Рятувальники оголосили надзвичайну ситуацію третього ступеня

За словами метеорологів, ураган став одним із найсильніших, які спостерігалися в Чехії останнім часом. Зокрема, це може бути торнадо F-4. За такої негоди швидкість вітру розвивається від 332 до 418 км/год.

Торнадо і його наслідки в Чехії

Майже по всій країні людей закликали залишатися дома, оскільки негода із сильними поривами вітру й градом може тривати й надалі.

Чеська армія перекрила зону стихійного лиха

 

Залиште свій коментар