У «червону зону» карантину можуть внести ще три області України

У «червону зону» карантину можуть внести ще три області України

До «червоної зони» карантину можуть потрапити ще три області України: Хмельницька, Черкаська та Донецька.Про це свідчать індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 станом на 4 квітня 2021 року, опубліковані пресслужбою Міністерства охорони здоров’я України.

Так, згідно з даними МОЗ, на Хмельниччині майже на межі дозволених показники завантаженості ліжок із киснем (64% з 65% дозволених для «помаранчевої» зони), а також майже вдвічі перевищено показник госпіталізацій.
На Черкащині перевищено показник виявлення випадків інфікування (22,6% за норми 20%). А на Донеччині на межі дозволеного коефіцієнт виявлення випадків інфікування (18% за норми 20%) і перевищено рівень госпіталізацій (65 за норми 60 на 100 тисяч).

Індикаторні показники свідчать, що до "червоної зони" можуть потрапити ще три регіони
До "червоної зони" можуть потрапити ще три області

Зазначимо, наразі в «червоній» зоні перебувають 11 регіонів: Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області. Інші регіони – в «помаранчевій» зоні. Єдиний «жовтий» регіон в Україні – Херсонська область.
В Україні діє адаптивний карантин із поділом на 4 зони
Залиште свій коментар