У Черкасах лікарі витягли з горла дитини голку: що заборонено робити в такій ситуації (фото)

У Черкасах лікарі витягли з горла дитини голку: що заборонено робити в такій ситуації (фото)

У Черкасах в обласній дитячій лікарні витягнули голку з дихальних шляхів дитини. Стороннє тіло медики вилучили злагоджено та оперативно.Про це повідомляється на сторінці медзакладу у Facebook.

Так, зазначається що команда лікарів та медсестер спрацювала злагоджено та максимально оперативно, тому все завершилось вдало.«+1 врятоване маленьке життя на рахунку нашої команди. Фахівці хірургічного, приймального та анестезіологічного відділення вилучили стороннє тіло з дихальних шляхів дитини», — розповіли медики.

Також лікарі розповіли, чого не можна робити у випадку, якщо сторонній предмет потрапив до дихальних шляхів дитини. Зокрема, заборонено бити малюка по спині та самостійно витягувати стороннє тіло.У Черкасах лікарі витягли з горла дитини голку: що заборонено робити в такій ситуації (фото)Лікарі витягнули голку з горла дитини (facebook.com/Черкаська-обласна-дитяча-лікарня-ЧОР)

Окрім того, деякі особливості здоров’я дитини можуть підвищувати ризики удавлення. Наприклад, це труднощі з ковтанням, неврологічні та м’язові захворювання.

«Анатомічно дихальні шляхи дитини є малого розміру. Тим паче малюки часто з огляду на вік не спроможні ретельно пережовувати їжу. Удари по спині, спроби «наосліп» витягнути стороннє тіло руками, перевертання дитини та струшування її можуть привести до повного удавлення або травм», — сказали медики.

У Черкасах лікарі витягли з горла дитини голку: що заборонено робити в такій ситуації (фото)У Черкасах лікарі витягли з горла дитини голку: що заборонено робити в такій ситуації (фото)Лікарі витягнули голку з горла дитини (facebook.com/Черкаська-обласна-дитяча-лікарня-ЧОР)

Залиште свій коментар