У боях за Україну загинуло подружжя з Кропивницького Тарас і Ольга Мельстери. Фото

У боях за Україну загинуло подружжя з Кропивницького Тарас і Ольга Мельстери. Фото

На війні з російськими окупантами загинули Тарас і Ольга Мельстери – подружжя з Кропивницького. Трагедія сталась 21 червня на сході України.Про це повідомила у Facebook Інга Дудник, матір Ольги. Вона згадала: дочка для того, щоб зручніше було носити екіпірування, обрізала своє довге волосся.

«Коли життя змусило їх змінити комп’ютерні мишки на автомат, я намагалася прийняти їхній вибір. Коли дочка обрізала коси – не тому, що хотіла змінити зачіску, а тому, що заважали носити бронік, мене накрило. А сьогодні я плачу», – написала жінка.Вона подякувала Ользі та Тарасу за те, що вони захищали Україну. «Тепер захищаєте з неба. Боляче, дуже боляче», – зізналася Дудник.

Ольга Мельстер
Тарас Мельстер

«Суспільне Кропивницький» пише, що Ольга займалася кондитерськими виробами: випікала печиво, яке прикрашала вручну.«Я люблю малювати та готувати. Це поєдналося у пряниках», – розповідала вона.

Крім того, жінка брала участь у багатьох благодійних проєктах для допомоги військовим, онкохворим, дітям і людям без постійного місця проживання.

Подружжя змінило свої професії і пішло на фронт
Вони загинули в один день

Відомо, що Інга Дудник, матір Ольги, є координаторкою гуманітарного центру у Кропивницькому для допомоги переселенцям.

А Людмила Шестакова, матір Тараса, екологиня та координаторка регіонального кінофестивалю «Docudays UA». Тарас був її єдиною дитиною.

Мельстери жили у Кропивницькому
Повний текст посту.
Залиште свій коментар