У Австрії чоловіку ампутували не ту ногу. Хірурга оштрафували

У Австрії чоловіку ампутували не ту ногу. Хірурга оштрафували

Австрійського хірурга оштрафували за те, що він ампутував 83-річному пацієнту не ту ногу. Таке рішення ухвалив суд, а сам інцидент відбувся весною цього року.Літньому пацієнту ампутували праву ногу замість лівої, і цю помилку з’ясували тільки два дні по тому.

У середу суд визнав 43-річну лікарку винною у грубій халатності та оштрафував її на 2700 євро.Вдові пацієнта, який помер перш ніж позов дійшов до суду, також виплатять компенсацію у розмірі 5 тисяч євро.

Пацієнт відвідав клініку в австрійському місті Фрайштадт в травні цього року, коли йому мали ампутувати ліву ногу. Однак лікарка з якоїсь причинити позначила праву ногу та успішно провела операцію.Помилку виявили під час зміни перев’язки, коли пацієнту сказали, що йому також доведеться ампутувати іншу ногу.

У той час у лікарні сказали, що інцидент трапився «у результаті низки нещасливих обставин». Директор закладу публічно вибачився під час пресконференції.

На суді хірург заявила, що в операційній були проблеми з організацією роботи. Коли її запитали, чому вона позначила для ампутації праву ногу, а не ліву, вона відповіла: «Я просто не знаю».

Після інциденту лікарку перевели працювати в іншу клініку, а сплату половини її штрафу призупинили.

Такі лікарські помилки є рідкісними, однак все ж траплялись у минулому.

У 1995 році лікар у США вже під час операції виявив, що ампутував неправильну ногу пацієнту з цукровим діабетом. Хірург був змушений продовжити розпочате, тому що вже перерізав м’язи, сухожилля та зв’язки на тій нозі.

Залиште свій коментар