«Тут моє коріння»: Світлана Лобода виступила в Одесі та заявила, що мріє, щоб українці нею пишалися

«Тут моє коріння»: Світлана Лобода виступила в Одесі та заявила, що мріє, щоб українці нею пишалися

Також співачка анонсувала ще один концерт в Україні.Співачка Світлана Лобода, яка нещодавно випустила українськомовну пісню, виступила в Одесі, передає ТСН.

Артистка дала концерт у клубі Ibiza Beach Club. Послухати виконавицю прийшло чимало людей, до початку на вулиці вишикувалася величезна черга.Шоу тривало 1,5 години та минуло спокійно, без протестів активістів та зривів. Під час виступу Лобода відкрито про війну між Росією та Україною не говорила.

Зірка лише завуальовано сказала про своє життя та роботу в країні-агресорці, зазначивши, що хоче, щоб від дня виступу в Одесі багато чого змінилося. Крім того, знаменитість заявила, що хоче, щоб українці нею пишалися.“САМЕ В ЦІЙ КРАЇНІ МОЄ КОРІННЯ. САМЕ ТУТ Я НАРОДИЛАСЯ. ТУТ ЖИВУТЬ МОЇ БАТЬКИ, СІМ’Я, МОЇ БЛИЗЬКІ ЛЮДИ, БАБУСІ І ДІДУСІ. І КОЖНОГО РАЗУ, ВИСТУПАЮЧИ В РІЗНИХ КРАЇНАХ, Я ХОЧУ, ЩОБ МНОЮ ПИШАЛИСЯ, ХОЧУ, ЩОБ ДИВИЛИСЯ І ДУМАЛИ: “ЯКА КРАСУНЯ, АЛЕ Ж ВОНА НАША!”. І РАНО ЧИ ПІЗНО, Я ВПЕВНЕНА, ЩО РОЗУМІННЯ ДО НАС ПРИХОДИТЬ. НАВІТЬ, ЯКЩО ЧАСОМ МИ ІНОДІ ПОМИЛЯЄМОСЯ, ВСЕ ОДНО, ІСТИНА ЗАВЖДИ БУДЕ ВИДНА. Я ДУЖЕ ХОЧУ, ЩОБ ВІД СЬОГОДНІ БАГАТО ЩО ЗМІНИЛОСЯ. ВОНО ВЖЕ ЗМІНИЛОСЯ, АЛЕ ДАЛІ БУДЕ ЩЕ КРАЩЕ”, – ПОВІДОМИЛА ВОНА.

Також Світлана анонсувала концерт наступного року на стадіоні в Києві. Ймовірно, співачка збирається виступити на НСК “Олімпійський”.

Залиште свій коментар