Тренер збірної України – про Росію або Грузію у півфіналі футзального Євро: «Ми не будемо нікого вибирати чи вболівати»

Тренер збірної України – про Росію або Грузію у півфіналі футзального Євро: «Ми не будемо нікого вибирати чи вболівати»

Керманич футзальної збірної України Олександр Косенко підсумував перемогу над Казахстаном (5:3) і вихід у півфінал Євро-2022.– Які ваші емоції після виходу до півфіналу чемпіонату Європи?

– Зараз навіть важко говорити. Хочу подякувати хлопцям, це їхня перемога, їхня заслуга, їхнє досягнення. Я пишаюся нашою командою – не лише футзалістами, а й усіма, хто виконав цю роботу. Ми пройшли в півфінал, будемо готуватися та налаштовуватися.Звичайно, емоції позитивні. Вихід у півфінал – для нас уже велике досягнення. Сьогодні будемо насолоджуватися цією перемогою, а завтра розпочнемо підготовку, переглянемо матч наших суперників. Добре, що в нас на відновлення буде на один день більше. Цей день нам необхідний, оскільки гравцям випало дуже велике навантаження. Найголовніше завдання зараз – насолодитися перемогою та відновити сили задля вдалого виступу в півфіналі.

– Вам вдалося зупинити Казахстан. У чому секрет?– Секрету жодного не було. Хлопці виконували свою роботу, викладалися на 200 відсотків, удача повернулася до нас обличчям, ми забили голи, казахи десь не реалізували свої моменти, нас виручив Кирило Ципун — усе це разом і принесло нам перемогу.

– Коли ви повірили, що збірна України вийшла до півфіналу?

– Коли переживаєш за хлопців і за результат, то навіть не замислюєшся про таке. Ми вели 3:0, потім рахунок став 3:2 – не було коли про щось думати. Навіть за переваги в три голи ми просили хлопців, щоб вони не думали, що вже перемогли. У футзалі все може бути, є багато прикладів, коли за 10 секунд забивали два голи.

– Наскільки важко підбирати четвірки, зважаючи на те, що гравці постійно вилітають?

– Певні корективи доводиться вносити. Дякувати Богу, що перша четвірка зберіглася, як і друга, з невеликими змінами. Робимо одну-дві зміни. Пробуємо різні поєднання, зокрема, у товариських матчах, оскільки розуміємо, що під час поєдинку може трапитися будь-що. Хтось зазнає травми, хтось не ввійде у гру… Звичайно, незручності є, але це не головне, адже всі гравці рвуться в бій. Я хочу сказати, що пишаюся нашою командою, яка принесла цю перемогу Україні. Своєю самовіддачею вона її заслужила. Ми не збираємося на цьому зупинятися.

– Кого ви хотіли б бачити своїм суперником у півфіналі (Грузія або Росія)?

– Як показує історія, коли вибираєш собі суперника, і виграє саме та команда, яку ти нібито хотів бачити, потім виникає певне недоналаштування й інші моменти. Ми не будемо нікого вибирати чи за когось уболівати, а просто дивитимемося матч. Усією командою переглянемо цю гру, розберемо й будемо готуватися до наступного суперника.

– Чи ви вже думаєте про фінал та титул?

– Ні-ні, ми ще до турніру, коли лише їхали в Нідерланди, домовлялися, що будемо рухатися крок за кроком. Ми не заглядаємо далеко, не робимо гучних заяв, а хочемо все робити поступово. Зараз думаємо лише про півфінал, – цитує Косенка офіційний сайт УАФ.

 

Залиште свій коментар