Трагедія трапилася з маленькою українкою: була дуже доброю і нерозлучною з сестрою

Трагедія трапилася з маленькою українкою: була дуже доброю і нерозлучною з сестрою
Передчасна смерть Анни — це непоправне горе для батьків, сестри-близнюки Катерини, рідних, близьких, друзів і однокласників.

У Рівненській області раптово померла учениця 4 класу середньої школи Ганна Федорова.Про це повідомила спеціаліст сектору освіти, молоді та спорту Висоцької місцевої громади Світлана Постоєва.

Дівчинка була дуже доброю, веселою і життєрадісною, і нерозлучною зі своєю сестрою. За словами Постоєвої, передчасна смерть Анни — це непоправне горе для батьків, сестри-близнюки Катерини, рідних, близьких, друзів і однокласників. Вона зазначила, що керівництво ОТГ і вся освітня родина висловлюють щирі співчуття родині.«Немає слів, щоб висловити всю тугу і скорботу… неймовірно важко пережити таку втрату батькам, тому що найжахливіше в житті-ховати свою дитину», — написала Світлана Постоєва, висловлюючи співчуття рідним померлої дівчинки.

 У коментарях Світлана Постоєва відповіла на питання одного з користувачів мережі і повідомила, що причиною смерті маленької дівчинки стала зупинка серця.

Залиште свій коментар