Тіна Кароль вперше розповіла про родину, в якій живе її син у Великій Британії

Тіна Кароль вперше розповіла про родину, в якій живе її син у Великій Британії

Веніамін від семи років навчається у Лондоні.Українська співачка Тіна Кароль зізналася, що у неї з 13-річним сином Веніаміном чудові стосунки.

У програмі «Зірковий шлях» артистка поділилася, що вона радше друг та навіть молодша сестра синові, аніж сувора мати.«Я друг та молодша сестра. Він вже вищий за мене і важить більше мене. Ура! Нарешті я в магазині і аеропорту буду сестрою», — пожартувала Тіна.

Тіна Кароль з сином / instagram.com/tina_karol

Стосовно того, чи не мучить Кароль совість через те, що вона рідко бачить сина, який навчається у Великій Британії, артистка відповіла, що він вже дорослий і не так сильно її потребує.«Ми домовилися, що давай ти спробуєш в Англії. Він спробував. Але він же живе в українській родині, там і борщі, і вареники, і любов така. Я приїжджаю туди і кажу: «О, це мій ретріт». Я дуже часто у нього», — зазначила зіркова мама.

Тіна Кароль з сином / instagram.com/tinakarol_fantina

Окрім того, Тіна розповіла про родину, у якій Веніамін мешкає в Лондоні:

«Це родина сурма, чудова родина, послана мені Господом. Коли я реально розуміла, що мені треба розрулити навчання дитини, це в 2014 році, кар’єру в 2013-2014 роках, його становлення, весь бюджет, колектив і т. д. З’явилася родина, вони допомогли мені у всьому», — поділилася Кароль.

Як відомо, чоловік Тіни, батько її сина та продюсер Євген Огір помер 2013 року. Відтоді жінка виховує сина сама:

«Я виховую лідера. Він має знати — ми всі одні приходимо у цей світ і одні йдемо з нього. Він все одно повернеться до України, як я це відчуваю, і дуже скоро. Тому що мені треба було йому дати основу. Він не мажор, не мамин син. Головне, щоб не через призму мами його сприймали», — зазначила артистка.

Тіна Кароль з сином / instagram.com/tinakarol_fantina

Зазначимо, що Веніамін живе та навчається в Лондоні. До елітної школи Тіна відправила сина у 7 років. Подейкують, що на рік зіркова мама платить за навчання сина близько мільйона гривень.

Залиште свій коментар