Татусь відмовився обробляти світлини в Інстаграм, залишивши їх правдивими, – і зібрав уже 1 млн підписників

Татусь відмовився обробляти світлини в Інстаграм, залишивши їх правдивими, – і зібрав уже 1 млн підписників

Саймон Гупер за ніком в Інстаграм Татко донечок (Father of Daughters) став справжньою зіркою мережі: він висвітлює реальне життя батька 4-ох донечок.У нього вже понад 1 млн підписників, що обожнюють щоденні історії, приправлені ноткою гумору та образом “справжнього батьківства”. Як каже сам Саймон, “я подолав відстань у 24 роки життя батька-дитини, і поняття не маю, як бути справжнім татом”. Реальне життя поміж 5-ма жінками, адже чоловік – єдиний представник сильної статі у своїй сім’ї, що складається з дружини та 4 донечок, дало автору справжні, цінні уроки з батьківства, фемінізму та рівності.

До вашої уваги справжні, веселі “батьківські” моменти. Читаємо і ділимося враженнями!1.

“Ні, це не задній план низькооплачуваного фільму жахів, це – лиш один момент з життя батька, який він хоче присвятити собі, фотографуванню, а дитина… присвячує його собі. Він завжди мені нагадує, як важко жити для себе, якщо на тебе чекає малюк”.2.

батька

“Ми пообіцяли собі, що не будемо одягати однаково двійнят Отті та Делілу. Так їх важко розрізнити, плюс – а де ж їх відчуття індивідуальності, бажання іти різними шляхами в житті? А чого ж хочуть самі дівчатка – а однаково одягатися, отак! Як ні – дім вибухає плачем. Отож вибачайте, няньки, спробуйте тепер ви”.

3.

батька

“Я далі страшенно плутаю доньок. Сьогодні постало віковічне запитання: “Як нам випити молоко з піали, якщо вона стоїть на столі?” Отті обрала більш традиційний метод – розлила напій по столі й ложкою почала хлебтати рідину. Деліла пішла проти закону земного тяжіння: тримаючи миску на таці, перевернула на себе (в надії спіймати ротом) вміст посудини. Пишаюся ними обома”.

4.

батька

“10 років шлюбу пролетіло – ми й оком не встигли змигнути, а від неї у мене досі перехоплює подих, шалено стугонить серце і відчуття, мов тобі – 15 років”.

5.

“Чому ви мене не попередили, що сьогодні – День усього навпаки? Сказав малим: “Будь ласка, не хлюпайтесь у ванній, мама приб’є мене, якщо я не поприбираю”. Вони ж почули: “Будь ласка, розпочинайте масштабну дитячу водяну війну, топіть ворожі кораблі, влаштуйте полювання на китів”. Вода проникла аж на перший поверх. І так завжди, коли моя черга їх мити. Випадковість?

6.

“Друзі, я сьогодні молодець – накупив всього необхідного для 4 дівчат, і то самотужки. Біля дому 2-річна Отті впала в істерику. Як сусіди лиш не намагалися підняти її у горизонтальне положення, вмовити, обдурити – все марно. Опісля підвелася і, мов нічого й не було, зайшла до будинку. Мені б таку витривалість на нарадах – де моїх 2 роки?”

7.

батька

“Гадаю, ба я впевнений, – кожен з батьків страждає від стокгольмського синдрому: ти не можеш витримати всього безладу і шуму в домі від дітей, втікаєш на роботу, але вже через 48 годин сумуєш за домом, і прагнеш повернутися в обійми 4-ох дітей: останні привітно тебе зустрінуть, і тоді ти збагнеш, що їх життя повністю залежить від тебе”.

8.

“Як батько 4-ох донечок, я так не хочу, щоб вони залежали від думки інших, тому гордо висловлюю їм своє життєве кредо: Виростайте, мужнійте, оберіть своє покликання й робіть все, що вам кажуть не робити довколишні люди, ви – ковалі своєї долі”.

9.

“Мене завжди цікавило, чим для малюків є карнавал: грою чи життям в іншому вимірі? Татко в спідниці? Напевне, їм важливо бачити, що ти – частина їх світу. Вони таке люблять. Порвати з нормами та правилами – нам, дорослим, теж це іноді не зашкодить”.

10.

“Наука переконує, що час в просторі має свою плинність, але з дітьми це не так. 18:30 – готую їх до купання, кліпнув – а вже 20:15. Купання – нічний жах, чищення зубів – зубна паста в очах. Вкладання в ліжко – йога диких бурундуків. За 1 годину 45 хвилин я постарів на роки. І якби я займався лиш двійнятами – старші навіть вечері не мали б”.

11.

батька

“Немає більш мужнього чоловічого вигляду, ніж тато, котрий виявляє спроможність подбати про своїх дітей. Якщо ви так не думаєте – повертайтеся у минуле”.

12.

“Бути старшою дитиною в такому концепті, як велика сім’я, – справа досить невдячна. Так і наші старші дочки, не зі своєї вини, були втягнуті в цю справу, стали безплатними няньками. Проте без них весь отой безмежний сімейний хаос не став би справжньою родиною. Ви оберігаєте нас з мамою, дорогі, навіть якщо цього і не розумієте”.

13.

“Як ви думаєте, що відбувається в кабінці з табличкою “Для чоловіків”? Там представники сильної статі справляють нужду, ще можемо побачити забиті унітази, зламані сидіння для унітазів, а ще можна побачити пана, який намагається змінити дитині підгузок – сам на колінах, а дитя стоїть на унітазі, чолов’яга притримує рукою поламане сидіння. Чому так? Тому, що в більшості чоловічих туалетів ще досі не обладнали столики для сповивання”.

14.

“Вкладання спати – це хода по мінному полі, добре освітленому, з м’якими меблями та плюшевими зайчиками. Наша переможна знимка”.

15.

“Змусити дитину іти самотужки – настільки розпачлива справа, збоку така драматична, довколишні люди можуть подумати, що ти фліртуєш зі своєю дитиною. Я перепробував уже все: ішов наперед від статуї, котра зветься дитиною, кричав здалека “Я пішов”. І потім винайшов свій метод – “сумку життя”. Отак і носимося”.

16.

батька

“Діти – такі: будь спокійним, поки вони шумлять і галасують, а коли затихли – чекай біди. Розпочав операцію “антикрем від сонця”: мав відмити від нього двох милих дівчаток та цілу спальну”.

17.

“Перехід від дитячих ліжечок до ліжок дорослих дівчат – мов переведення злочинців із в’язниці Алькатраз до менш суворого місця перебування. Поки дівчатка вовтузяться в ліжечках, а ти усоте читаєш казку на ніч (більше для себе, ніж для них), ти з дружиною граєш у цікаву гру: хто першим їх вкладе?”

18.

“Звертаюся зараз до жіночої частини моєї аудиторії, а вона величенька – 90%. Чому у ваших стосунках все так важко: тут – теплі цілунки, за мить – бійка і висмикування волосся? Здається, що всі жіночі стосунки між собою балансують на лезі бритви: або пан, або пропав, то ви – подруги до кінця життя, а то – смертельні вороги. Сестринська дружба – зовні така проста, а всередині – вибухова суміш”.

19.

“Вклавши спати сьогодні оцих двох, я роздумував над усіма тими сім’ями, чиї сини та дочки не повернулися додому сьогодні, про тих дітей, які стали жертвами теракту в Манчестері, про тих батьків, яким не пощастило поцілувати дітей перед сном. Я – усіма думками з вами. Обійміть своїх дітей міцніше”.

20.

“Звертаюся до всіх, хто вважає, що народження дитини – це кінець суспільного життя, до тих, котрі думають, що життя закінчилося, до тих, хто вважає, що батьківство – це повна зміна життя: не забувайте, ким ви є, що любите робити, окрім виховання дітей. Не опускайте рук, віднайдіть себе. Залишайтеся собою”.

21.

“Забудьте довжелезні марафони – цього літа ми пройшли справжній 2-місячний вишкіл батьківства. Він перевірив наше вміння поєднати роботу і домашні обов’язки, терпіння і виховання. Через 16 років, коли діти покинуть батьківський дім, я щодня буду за ними плакати”.

22.

“Лише погляньте на ці кучері – я, на диво, чудово з ними справляюся. Як і моя дружина. Вибачайте, няньки, моя доня – мов маленька медуза”.

23.

“Або Деліла щотижня споряджається в експедицію на край світу, або я знайшов винного за відбитки пальців на маслі в холодильнику… як і за постійне випаровування йогуртів, чорниці, сиру та винограду? Хтось винайшов вже спосіб боротьби з цими живими магнітами на холодильниках?”

24.

“Двійнята вирішили, що ніч має бути днем. Отак і ми провели цю ніч – як день. До речі, є така програмка на iPad, яка не шкідлива для дитячих очей вночі (занотувати батькам).

25.

батька

“На світлині одна ситуація, яка нещодавно сталася з нами. У відповідь на протест дитини не вдягати куртку в надзвичайно холодну погоду моя дружина просто її скопіювала: лягла на землю, і почала стукати ногами. Отті справді здивувалася такій реакції та втекла на сонечко. Вона куртку так і не одягнула, проте зрозуміла, що в цій ситуації виграла не вона”.

26.

“Дружина поїхала на три дні, і в нас – нові правила. Одягаємося і їмо вже у вітальні, один одяг носиться 3 дні поспіль – тут без обговорень. Двійнят витягаю з води силою, мов два лантухи з картоплею, спати лягаємо, награвшись у хованки”.

27.

“Офіційно оголошую правило: дозволяється підкидати дітей в повітря, але не вище одного метра. Дружина роззявила поруч рота, готова витримати серцевий напад, і керує мною, всіма моїми діями. Хіба батьки – не найкращі й не найгірші водночас?”

28.

“Мене не було серед розробників реклами, але після сьогоднішнього ранку промо судокрему стане таким: “Хлопці, ми молодці – від сьогодні кожні сіднички стануть, мов у херувимчиків, але ж навіщо такого безладу?” Його ж неможливо відіпрати від килима, одягу та решти тканин”.

29.

“Мої батьки вирішили приїхати нам на поміч. Отож час купити продукти настав”.

30.

“Вам знайома така ситуація: ви одного разу зробили дурницю, а діти просять повторити її знову і знову? А як ви розважаєте своїх малюків?”

За матеріалами: Instagram

Залиште свій коментар