Сумська показала жахливі кадри евакуації з Мар’їнки

Сумська показала жахливі кадри евакуації з Мар’їнки

Українська акторка Ольга Сумська показала кадри, як поліцейські підрозділи «Білий янгол» проводять евакуацію мешканців з Мар’їнки на Донеччині, яка потрапила під обстріл російських окупантів. Представники правоохоронців, ризикуючи власним життям, рятували мирне населення.Цей ролик артистка опублікувала в Instagram. Кадри жахають: люди зі сльозами поспіхом залишають будинки, шукають своїх рідних (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Ольга Сумська показала, як відбувається евакуація з Мар'їнки.

«Вражаючі кадри порятунку під обстрілами… Евакуація з Мар’їнки… Людей вивозить «Білий ангел» – група місцевих поліцейських, які їздять у прифронтові міста та селища», – написала Сумська.На кадрах копи вивозять пенсіонерів. Вони допомагають зібратися та оперативно вийти. Все це відбувається під звуки вибухів та пострілів.

Людей із Мар'їнки вивозить "Білий ангел".

У коментарях публіка не приховувала розпачу.Публіка не стримувала сліз.

«Без сліз не можу дивитися», «Як боляче… за що? росія  країна терорист! Терміново ізолювати від усього світу!!! Нашим хлопцям дякуємо!! Вони герої!», «Господь, збережи всіх людей», «Наші поліцейські – найкращі! Молодці! дуже шкода цих людей… серце розривається… Господи, спаси і помилуй…», «Орки їб*чі!! «Бідні люди, бідні тварини, кінчені орки тупоголові, це дуже страшно залишитися без нічого, я і мої родичі всі виїхали, у моєї мами будинок залишився на окупованій території, повинні все починати з нуля», – написали в коментарях під роликом.

 

 

Залиште свій коментар