«Стулити пельку і йти далі пішки»: скандал із військовим у поїзді «Укрзалізниці» отримав продовження

«Стулити пельку і йти далі пішки»: скандал із військовим у поїзді «Укрзалізниці» отримав продовження

Військовий стояв сім годин у тамбурі, повертаючись з фронту додому.Скандал із військовим у поїзді «Укрзалізниці» отримав продовження. У компанії передивилися п’ять годин відео з камер у вагоні, де виник конфлікт. Там запевняють, що словесна перепалка трапилась між пасажирами до того, як провідник підійшла перевіряти квитки.

В «Укрзалізниці» стверджують, що працівники помітили засмученого військового вже в тамбурі. Після чого вони кілька разів зупинялись, пробували його заспокоїти та пропонували місце у вагоні першого класу. Що саме засмутило чоловіка, він не повідомляв.«Наполягати й допитуватись вважали некоректним. Що саме сказали пасажири нашому військовому — ми достеменно не знаємо, хіба що він сам вирішить, що цим варто поділитись. Але зрозуміло одне: те, що він почув, його ранило«, — пояснили в компанії.

Чоловік був вимушений їхати в тамбурі / Фото: Любов Оліградська

Там додали, що після скандальної історії стюарди та провідники пройдуть тренінги з психологічної допомоги. Однак, як навчити всіх пасажирів чемності, в «Укрзалізниці» не знають.«Якщо хтось розніжений їде зі своїм ноутбуком у нашому Інтерсіті, п’є собі гарячу каву і йому раптом заважає запахом військовий напроти, то єдине, що може він собі дозволити — то стулити свою пельку, закрити ноутбука, тихо вийти на найближчій зупинці і йти далі пішки», — написав директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Петровський у своєму Facebook.

Військовослужбовець Віктор Якименко / Фото: Любов Оліградська

Нагадаємо, українського військового, який повертався з фронту додому на потязі Інтерсіті Дніпро — Київ, вигнали в тамбур. Два чоловіки, які сиділи поруч із ним, сказали, що він «погано пахне». Військовий був змушений провести в тамбурі сім годин. Інцидент отримав розголос у Мережі, а користувачі вимагали звільнити провідницю.

Фото: Любов Оліградська
Віктор Якименко з донькою / Фото: Любов Оліградська
Залиште свій коментар