Стерненко і Притула озвучили суму, яку розлючені українці зібрали «на помсту» РФ: «Правильно трансформували свою лють»:

Стерненко і Притула озвучили суму, яку розлючені українці зібрали «на помсту» РФ: «Правильно трансформували свою лють»:

Завершено збір коштів на дрони-камікадзе для ЗСУ, який організували волонтери Сергій Стерненко та Сергій Притула.За добу після оголошення волонтерами Сергієм Притулою і Сергієм Стерненком збирання коштів «На помсту» РФ  за ракетні обстріли України, стали відомі його результати. Українці перевершили самі себе — зібравши 352 мільйони гривень.

Про це повідомили у Мережі Сергій Стерненко та Сергій Притула.Волонтери зізналися, що очікували зібрати 100 млн гривень на 50 дронів-камікадзе і 3 станції до них, але очікуванні перевершили їхні сподівання.

«За цю добу ми із вами разом на мою банку та рахунки Сергія Притули зібрали 352 мільйони гривень. З цих коштів ми купуємо 50 дронів-камікадзе RAM II з наземними станціями на суму 100 мільйонів гривень.  Але оскільки мі зібрали в рази більше аніж планували, то лишається ще 252 мільйони.  І вони також підуть на винищення російських окупантів», — повідомив Стерненко в своєму телеграмі.Він додав, що згодом будуть опубліковані деталі витрат, але пообіцяв, що «бавовни» буде багато і подякував українцям за допомогу ЗСУ.

«Буде багато дохлих окупантів завдяки тому, що українці вміють правильно трансформувати свою лють у конструктивне русло», — сказав Сергій Притула.

Залиште свій коментар