«Сміються над біженцями, Західною Україною, львів’янами»: львів’янка назвала виступ «Кварталу-95» у Варшаві зрадою (відео)

«Сміються над біженцями, Західною Україною, львів’янами»: львів’янка назвала виступ «Кварталу-95» у Варшаві зрадою (відео)

“На 107-му дні страшної війни, Україну в Європі голосно представляють отакі «хароші русскі», які далі мовою ворога сміються над українськими біженцями, над Західною Україною, над львів‘янами…”



Про це у Facebook пише львів’янка Galyna Guzjo:

“Увага, зрада… Квартал 95 багато років системно будував в Україні русскій мір. Плекав його, закликав його, підживлював… Жартував з української мови та Голодомору, з проукраїнської влади та українських звичаїв… Та що багато говорити, якщо весь Квартал був наскрізь просякнутий російським єством – і насамперед через те, що свої програми, жарти вони озвучувати російською. Мова має значення! І здавалося б, зараз, у час жорстокої війни р@сєї проти України, поняття «какая разніца» мало б зникнути, нівелюватися, переглянутися.



А ні! Квартал вчора розпочав великий тур містами Європи на підтримку України. Перший концерт відбувся у Варшаві (це відео з нього – автор Ulyana Griga). На цьому уривку «вєщаєт» «хароший русскій» – так його і представили, бо ж він русскій, але взяв українське громадянство (а украінською за стільки років життя і роботи в Україні не пробував заговорити?!). І от далі, на 107-му дні страшної війни, Україну в Європі голосно представляють отакі «хароші русскі», які далі мовою ворога (!) сміються над українськими біженцями, над Західною Україною, над львів‘янами… І піпл під сценою це далі (!) хаває 😡 А може, ми справді на все це заслуговуємо?!…

Скільки ще має тривати війна, скільки ще життів українців і українок має бути покладено, щоб українці зрозуміли, що мова має значення, що українське має значення, що більше немає «хароших русскіх», що «какая разніца» уже не працює і що вже не можна буде «просто пєрєстать стрєлять?»…



Тур Кварталу тільки розпочався. Завтра – Вроцлав. Далі – Прага, Будапешт, Відень, Бухарест, Берлін, Флоренція, Мадрид, Каскаїс… Українці, далі, у воєнний час, будемо хавати російську риторику у «благодійних турах на підтримку України»?!”

Залиште свій коментар