«Щось його допекло»: сестра «дніпровського стрільця» розповіла, що з ним відбувалося у Нацгвардії

«Щось його допекло»: сестра «дніпровського стрільця» розповіла, що з ним відбувалося у Нацгвардії

У поведінці Артемія Рябчука сестра та його мама помітили зміни.У військовій частині Артем змінився. Він просив грошей на ремонт телефону, дивно спілкувався. Сестра «дніпровського стрільця» розповіла, як підозрюваний у масовому вбивстві служив у Нацгвардії.

Інтерв’ю із сестрою Рябчука Юлією опублікував Ігор Мосійчук.“Коли він перейшов у військову частину, щось змінилося. Але він не скаржився. Говорив, що там все дуже суворо, але не згадував про проссінг. Ми запідозрили щось негаразд згодом: у нього змінився лексикон. У листуванні він почав писати слова, які раніше не вживав. Попросив грошей на ремонт телефону. Наразі ми вже починаємо підозрювати, що телефон у нього могли відібрати та спілкуватися від його імені з мамою”, — розповіла Юлія.

Скріншот

Вона також додала, що піти на крайні заходи Рябчук міг через щось надприродне.Мабуть, був якийсь накопичувальний ефект. Щось його допекло. Він не з тих, хто жорстоко мститиме. Мені страшно уявити, що там могло статися, якщо він вирішив, що вбивство є єдиним виходом”, —  додала дівчина.

Залиште свій коментар