Що відомо про роман Наталі Могилевської та Дмитра Гордона: пара разом проводила вихідні в заміському будинку

Що відомо про роман Наталі Могилевської та Дмитра Гордона: пара разом проводила вихідні в заміському будинку
У 2002 році Наталя Могилевська та Дмитро Гордон записали спільну пісню «Зима», після чого почали з’являтися чутки про роман між співачкою та журналістом. Що насправді їх об’єднує — читайте далі.
У 2002 році Наталя Могилевська та Дмитро Гордон випустили спільну пісню “Зима” та кліп на неї. Для того часу це був одна із найдорожчих робіт в українському шоу-бізнесі. Дмитро зняв кліп за власний кошт – запросив провідних акторів, орендував заміський будинок та аеропорт.Наталя та Дмитро грали закоханих. За сюжетом, артистка чекала на чоловіка в їхньому заміському будинку серед красивого зимового лісу. А Гордон не міг вилетіти через негоду з аеропорту до коханої. Кінець-кінцем вони зустрілися.

Після кліпу почали з’являтися чутки про роман між артисткою та журналістом. На той час Дмитро був вдруге одружений, а Наталя тільки починала стосунки з бізнесменом Дмитром Чалим, за якого у 2004 році зірка вийшла заміж.Наталія Могилевська та Дмитро Чалий

Чи дійсно було кохання між Могилевською та Гордоном – невідомо. Вони й досі тісно спілкуються, через 20 років після прем’єри їхнього дуету. Наталя вважає журналіста досить близьким другом, про що вона заявила на день народження Дмитра.

Наталя Могилевська з Дмитром Гордоном та його сім'єю
Наталя Могилевська з Дмитром Гордоном та його сім’єю
Залиште свій коментар