«Шевченко мав жорстку розмову з гравцями збірної України», – Циганик назвав виконавців, які розчарували

«Шевченко мав жорстку розмову з гравцями збірної України», – Циганик назвав виконавців, які розчарували

Журналіст Ігор Циганик пройшовся по національній команді України після фіаско у матчі з Австрією (0:1).«Після матчу з Північною Македонією була дуже серйозна розмова у тренерського штабу з футболістами. Дуже жорстка розмова. Шевченко намагався достукатись до футболістів.

Наші лідери Маліновський і Зінченко не грають на те, що сподівалися. Втомилися? Не їдьте. Якщо ви стомилися, то краще не їдьте. Скажіть, що втомилися. Є претензії. Циганков тренувався п’ять разів за весь збір. Може, 10 разів. В якій формі він може бути?Тренерський штаб має величезні претензії до Маліновського. Ярмоленко дає максимум, який може дати. Він рік не грав у футбол. Не подумайте, я не хочу хвалити, бо і він зіграв не найкращу свою гру. Циганков проти Північної Македонії вийшов невпевнено, і проти Австрії також вийшов дуже невпевнено. Помітно, що людина не у формі. Циганков розчарував.

Миколенко зіграв невпевнену першу гру, повозили його там – і він третю гру не може знайти себе. Можливо, рівень інший, і йому треба звикати. Він розгубився. Таке враження, що наші футболісти не готові до цього рівня», – заявив журналіст у програмі Циганик Live.Нагадаємо, збірна України мінімально поступилась Австрії (0:1) та посіла третє місце у групі C. Втім, для команди Шевченка ще не все втрачено, оскільки «синьо-жовті» можуть стати однією з чотирьох найкращих збірних, які посіли 3 місце у своїй групі.

Залиште свій коментар