«Шахраї не можуть представляти Україну на Євробаченні»: Суспільне звернеться до правоохоронців щодо підроблених документів Аліни Паш

«Шахраї не можуть представляти Україну на Євробаченні»: Суспільне звернеться до правоохоронців щодо підроблених документів Аліни Паш

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький заявив, що звернеться до правоохоронних органів щодо підроблених документів переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліни Паш про перетин адмінмежі з окупованим КримомПро це Чернотицький написав у Facebook.

«Окремо як голова правління я буду звертатись до правоохоронних органів щодо надання підробних документів. На мою думку, шахраї не можуть представляти Україну на Євробаченні», — написав він.Чернотицький додав, що Суспільний мовник отримає офіційну відповідь від Держприкордонслужби на запит щодо довідки співачки 16 лютого до 11:00.

«Після обіду (16 лютого, — ред.) буде зібрано оргкомітет, на зустріч буде запрошено Аліну Паш і будуть прийняті відповідні рішення», — зазначив голова правління НСТУ.Також Чернотицький заявив, що є ймовірність, що замість Аліни Паш представляти Україну на Євробаченні-2022 буде гурт Kalush Orchestra, який на Нацвідборі посів друге місце.

«Чи можливо, що Україну на Євробаченні представлятиме Kalush Orchestra? Так, якщо оргкомітет прийме таке рішення. Якщо перше місце було з шахрайством і його дискваліфіковують, відповідно, і переможцем стає інший», — пояснив Чернотицький.

Залиште свій коментар