Серце зупинилося миттєво: під Полтавою розповіли деталі смерті 19-річної няні дитсадка

Серце зупинилося миттєво: під Полтавою розповіли деталі смерті 19-річної няні дитсадка

19-річну няню дитсадка в селі Нова Михайлівка Полтавської області Марину Кунділь, яка раптово померла на роботі, намагалися реанімувати до приїзду швидкої, але безуспішно.Як пише ТСН, близько першої години дня дівчині раптом стало погано. Як тільки знепритомніла, працівники дитсадка викликали швидку і сільську медсестру. Фельдшерський пункт розташований за п’ять хвилин ходьби (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Без свідомості лежала на підлозі, без прояву пульсу. Проводили штучне дихання, непрямий масаж серця. Не було реакції зіниць ні на світло, ні на що», – розповіла медсестра.Через пів години приїхала бригада медиків із міста Решетилівка, що за 25 кілометрів від села. Вони констатували смерть.

Батько Марини звинувачує владу через катастрофічний стан доріг до Нової Михайлівки.«Це не дороги, залишився один напрямок, дороги немає», – сказав місцевий житель.

Однак медики вважають, що серце дівчини зупинилося миттєво і швидка, навіть якби приїхала раніше, не допомогла б.

На роботі Марина не скаржилася на здоров’я, ймовірно, у неї були проблеми з серцем. Остаточну причину смерті визначить експертиза.

Нова Михайлівка

 

Залиште свій коментар