Руслан Ханумак під час війни виїхав з України і натякнув, що житиме в США: «Нехай буду зрадником»

Руслан Ханумак під час війни виїхав з України і натякнув, що житиме в США: «Нехай буду зрадником»

На додачу шоумен ще й почав публічно використовувати російську мову.Український ведучий та актор Руслан Ханумак неочікувано під час війни виїхав з України до США.

Про це шоумен розповів у своєму Instagram та опублікував відповідне відео. Ханумак виїхав до США до 6-річного сина. Зокрема, на відео ведучий показав, як їде в автівці, після чого в Лос-Анджелесі зустрічається з Артуром та колишньою дружиною, блогеркою Аліною Шаманською, яка нині перебуває в Києві.Очевидно, Руслан Ханумак виїхав з України до сина. Про іншу ціль свого візиту до США актор не розповідав, як і про те, як йому вдалося перетнути кордони. Ба більше, Ханумак натякнув, що й залишиться жити в Америці. Зокрема, шоумен заявив, до речі, російською мовою, що «нехай буде зрадником, але бачитиме, як росте син». До слова, ексдружина Ханумака разом із Артуром проживає в США та під час війни не планує повертати хлопчика до України.

«Багато місяців я тебе не бачив. Щодня я переживав цей момент. Щоночі я візуалізував ці кадри. Підняти тебе над собою…Всупереч репутації. Всупереч роботі. Попри все, я на тебе дивлюся зараз не через екран. Жодний клімат та пальми, освіта та умови життя, і навіть виховання та кохання мами не замінять дитинство без батька…Нехай я буду в очах багатьох зрадником, але мій син ростиме з татком. Ми знову разом», — написав шоумен.Допис Руслана Ханумака / Фото: instagram.com/hanumak
Залиште свій коментар