Розчарована туристка – про поїздку в Крим: тут тільки їсти і плакати

Розчарована туристка – про поїздку в Крим: тут тільки їсти і плакати

Росіянку розчарували занадто високі ціни в одному з місцевих кафе в Криму. Вона поїхала на екскурсію на мис Тарханкут, де після тривалої прогулянки туристи відвідали єдиний біля мису заклад.Після з’їденого обіду жінка поділилася своїми враженнями на платформі «Яндекс.Дзен». За її словами, «тут тільки їсти і плакати» (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Туристка пояснила, що це кафе є єдиним біля мису Тарханкут, тому в окрузі немає конкуренції.Як виглядає кафе зовні.
Туристка розповіла про поїздку і ціни
Як виглядає кухня.

«Знати б, де падати, соломки підстелити. Це для подібного випадку голосно сказано, але якщо чесно, краще б я яєць зварила й огірки з помідорами помила і взяла із собою в цю поїздку», – написала росіянка.

Меню закладу.
Туристка була неприємно здивована цінами.
Вона замовила плов.

Обід обійшовся жінці 1310 рублів (майже 500 грн). Таких цін, за її словами, вона не бачила навіть у найкращих ресторанах Криму.Нарізка з овочів – 200 рублів, плов із сухим, жорстким м’ясом і шурпа із жирним бульйоном по 300 рублів.

А що здивувало туристку найбільше, так це ціни на шашлик:

«100 грамів м’яса коштували 250-350 рублів, а чебуреки – 120-150 рублів», – розповіла детальніше вона.

Овочева нарізка.
Всього жінка заплатила 1310 рублів.
Інші відпочивальники в кафе.

«Досі згадую цей обід і нещасних людей, що беруть на свій обід всього по мінімуму. Видно ж, що ніхто не хоче платити такі гроші, а їсти хоче, оскільки багато сімей були з дітьми», – резюмувала росіянка.

Залиште свій коментар