росіянин, який із танка поцілив у багатоповерхівку в Чернігові, отримав 10 років за ґратами

росіянин, який із танка поцілив у багатоповерхівку в Чернігові, отримав 10 років за ґратами
російського танкіста Михайла Кулікова засудили до 10 років ув’язнення за те, що в лютому він поцілив у багатоповерхівку на околиці Чернігова.

Такий вирок оголосив Деснянський районний суд Чернігова, передають «Ґрати».Крім того, Куліков має сплатити 26 600 гривень процесуальних витрат.

Кулікова разом іще з одним танкістом (Леонідом Щоткіним) узяли в полон українські військові 26 лютого на околиці Чернігова. У підозрі йдеться, що Щоткін їхав на танку вулицею на околиці Чернігова у напрямку Олександрівки. Він наказав Кулікову розвернути башту танка й вистрілити у житлову багатоповерхівку. Той наказ виконав, влучивши у квартиру на десятому поверсі.Куліков свою провину визнав. Під час засідання він заявляв, що розкаюється, а також попросив вибачення у власниці зруйнованої квартири.

Вироки окупантам23 травня суд у Києві оголосив перший вирок російському військовому за злочин проти цивільного. 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна тоді засудили до довічного ув’язнення за вбивство жителя Сумщини. Однак апеляційний суд пом’якшив вирок до 15 років ув’язнення.

Крім того, двох окупантів також засудили до 11,5 року ув’язнення за обстріли Харківщини. Також українські суди оголошують вироки бойовикам невизнаних «республік» та колаборантам.

Залиште свій коментар