Російська телеведуча Тетяна Лазарєва, яка мала стати однією з судей українського шоу “Ліга сміху” заявила, що росію треба зрівняти із землею

Російська телеведуча Тетяна Лазарєва, яка мала стати однією з судей українського шоу “Ліга сміху” заявила, що росію треба зрівняти із землею

Коли почалася повномасштабна війна рф проти України, російська телеведуча Тетяна Лазарєва перебувала у столиці України, приїхавши на зйомки проекту Ліга сміху. . Вона провела у Києві майже три тижні.Артистка довгий час не могла виїхати з Києва, а потім за допомогою знайомих через Польщу перебралася до Іспанії, де живе вже тривалий час після того, як залишила роботу в росії. Телеведуча залишилася без усіх своїх проектів, бо відкрито критикувала кремлівську політику.

В інтерв’ю ютуб-каналу “Продолжение следует” Лазарєва припустила, як розвиватиметься далі життя росіян.«Люди, які розв’язали цю війну, мабуть, забули, що це вже було. І до чого призвело, і до чого зараз може привести. Російський народ відповідає за все. Так, бо припустили таке, що зараз сталося. Так, всьому суспільству капець.

Потрібно всю росію зрівняти із землею та побудувати нову росію, – каже ведуча. – Не розраховую, що там так швидко все скінчиться. Наразі тільки починається розгортання маховика репресій усередині мозку людей. Це аналог того, що було – доноси. Бажаєш отримати кімнату сусіда? Напиши, що він підтримує терористів, розмірковує телеведуча. До осені ми бачитимемо жахливий розпад суспільства. Бідність, злидні, голод і плюс громадянська війна. Я не дуже горю бажанням повертатися. Вибачте, але є можливість. Дуже співчуваю тим людям, які там житимуть. Саме їх хочу якось підтримувати». Слава Україні і ЗСУ!

Залиште свій коментар