Російська акторка Машкова послала відомого батька-путініста «в дупу через війну в Україні

Російська акторка Машкова послала відомого батька-путініста «в дупу через війну в Україні

Російська акторка Марія Машкова від першого дня повномасштабного вторгнення РФ до України засуджує дії Росії та підтримує українців.Марія Машкова, яка активно підтримує українців у повномасштабній війні РФ проти України, публічно послала свого батька, відомого російського актора Володимира Машкова.

Як відомо, думки родичів щодо вторгнення Росії до України абсолютно протилежні. У той час як Марія засуджує дії РФ і публічно підтримує Україну, її батько схвалює вчинки Путіна і вважає, що Росія робить все правильно.На сторінці в Instagram Машкова розмістила фрагмент з нового відео російського рок-гурту ДДТ на трек «Не с вами». У ньому йдеться про те, як часто батьки не розуміють своїх дітей. Кліп починається з того, що батько називає свого сина безвідповідальним: «У них все одним днем, а у нас як було: взяв, вибрав — так терпи, подобається, не подобається — терпи. Як ви живете?». На що 17-річнийсин йому відповідає: «Ми? Ми живемо з любові».

До речі, гурт ДДТ та його лідер Юрій Шевчук також підтримують Україну. Окрім того, Шевчук відмовився від гонорарів та переказав всі гроші на допомогу Україні.«ДДТ «Не с Вами». Ідіть у дупу зі своєю війною, батьки! Ми переможемо. Кохання завжди перемагає», — написала Машкова у себе в фотоблогу, тим самим звернувшись й до свого батька-путініста.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha Mashkova (@masha_mashkova_official)

Нагадаємо, місяць тому Марія Машкова припинила спілкуватися зі своїм батьком, російським актором-путіністом Володимиром Машковим. Батько Марії публічно підтримує війну в Україні. Водночас він намагається нав’язати свої погляди доньці, яка мешкає у США та підтримує українців. Машков телефонував Марії, закликав її негайно повернутися до РФ та перепросити у росіян. Маша ж засуджує батька за його позицію.

 

Залиште свій коментар