Результат на користь України: збірна Росії ганебно програла Данії та вилетіла з Євро-2020

Із квартету B до плейоф вийшли бельгійці та данці.

Збірна Данії розгромила команду Росії в матчі третього туру групи B Євро-2020. Поєдинок у Копенгагені завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 4:1.

Данська команда вийшла вперед на 38-й хвилині, відзначився Міккель Дамсгор. У другому таймі Юссуф Поульсен на 59-й хвилині подвоїв перевагу господарів.

На 70-й хвилині Артем Дзюба реалізував доволі суперечливий пенальті. скоротивши відставання в рахунку, однак голи Андреаса Крістенсена та Йоакіма Мехле поховали шанси Росії.

• У паралельный грі групи B Бельгія перемогла Фінляндію — 2:0. Бельгійці (9 очок) посіли першу сходинку квартету, Данія (3) — друга, Фінляндія (3) — третя, Росія (3) — остання.
  • Варто зазначити, що ці результати поліпшили шанси України вийти до плейоф, оскільки Фінляндія має гірші показники пропущених м’ячів, ніж команда Андрія Шевченка.