Разумков дав оцінку роботі МОЗ в умовах пандемії

Разумков дав оцінку роботі МОЗ в умовах пандемії

Парламентарії поки не будуть вимагати звіт від Максима Степанова. З ним поговорять під час години запитань до уряду.Глава Верховної ради Дмитро Разумков вважає, що остаточну оцінку діям МОЗ можна буде дати лише після закінчення пандемії коронавірусу в Україні. Про це спікер парламенту заявив у вівторок, 19 травня, в ефірі телеканалу 112 Україна.

За словами Разумкова, Україна з пандемією коронавірусу справляється «досить непогано, якщо порівнювати з низкою інших країн, в тому числі США».
Викликати в парламент главу МОЗ для звіту народні депутати поки не планують.

«Давати реальну оцінку тому, що і як поетапно ми пройшли — і будемо ще проходити, — виходячи з коронавірусу, можна буде лише з часом. Зважаючи на те, що дійсно закінчиться цей складний для всієї країни період», — сказав він.
Також спікер дав високу оцінку тому, як українські медики борються з інфекцією.

«Якщо ж ми говоримо про оцінку діяльності медичної сфери, однозначно відповісти на це питання буде важко. Якщо говорити про наших лікарів, які зараз захищають нас ціною життя, то вони роблять більше, ніж можуть — думаю, що на 110%. Якщо ж говорити про чиновників, то я думаю, що показник буде все ж меншим», — зазначив він.

Залиште свій коментар