Продюсерка «Орла і решки» присоромила українців за насмішки через Новофедорівку: ви ж хочете повернути Крим!

Продюсерка «Орла і решки» присоромила українців за насмішки через Новофедорівку: ви ж хочете повернути Крим!

Продюсерка української компанії TeenSpirit, яка випускає проєкт «Орел і решка», Марина Гранкіна відреагувала на жарти про кримчан, які почали активно розповсюджуватись у мережі після вибухів у районі російської військової авіабази у Новофедорівці. На думку українки, якщо її співгромадяни мріють повернути Крим, то глузування на адресу місцевих жителів – це дурість.Гранкіна закликала українців перестати зловтішатися над кримчанами. Такою думкою вона поділилася у своїх InstaStories.

«У мене питання до всіх, хто зараз зловтішається щодо вибухів у Криму. Пішли меми, жарти. Я не знаю, що у вас у стрічці, але у мене суцільні жарти від українців із цього приводу. Я ось мовчала-мовчала з багатьох питань, але тут не можу стриматися… Ви серйозно? Ви кричите, що ми повернемо Крим, і зловтішаєтеся, коли там вибухи? Це все одно, що намагатися, щоб до тебе повернулася колишня дружина і в той же час радіти, що її б’є чоловік. Маю сказати, що я не очікувала такої дурості», – почала Гранкіна.Побіжно вона зачепила і мовне питання, яке останнім часом стало приводом для гучних скандалів і розбіжностей у країні.

«Якщо ви дотримуєтесь сумнівного твердження «якщо українська – не твоя мова, то Україна – не твоя країна», то теж, будьте ласкаві, не пишіть, що ми повернемо Донецьк, Луганськ та Крим», – прокоментувала продюсерка.Продюсерка ''Орла і решки'' присоромила українців за насмішки через Новофедорівку: ви ж хочете повернути Крим!

Гранкіна акцентувала увагу підписників на тому, що вона, як і всі українці, зраділа новинам про вибухи в районі російської військової авіабази в Новофедорівці, проте її збентежили безпосередньо уїдливі жарти на адресу кримчан.

«У даному випадку не про те, що конкретно вибухнуло в Криму, не подумайте. Я бачу меми і глузування саме з місцевих жителів… Новина хороша. Відправте донат на ЗСУ, а не ось це все», – підсумувала продюсерка.

Продюсерка ''Орла і решки'' присоромила українців за насмішки через Новофедорівку: ви ж хочете повернути Крим!
Продюсерка ''Орла і решки'' присоромила українців за насмішки через Новофедорівку: ви ж хочете повернути Крим!
Залиште свій коментар