ПриватБанк попередив українців про нове шахрайство: як працює схема

ПриватБанк попередив українців про нове шахрайство: як працює схема

В Україні активізувалися шахраї, які під виглядом ПриватБанку розсилають пропозиції про інвестування в проекти, що обіцяють нібито високий дохід, а сама схема має ознаки фінансової піраміди. При цьому аферисти незаконно використовують логотип і айдентику держбанку.Про зловмисників 21 липня попередили в прес-службі ПриватБанку.

Так, зловмисники використовують сайт https://p-invest.site, який зареєстрований в США, і з цього ресурсу заманюють українців вкладати гроші в неіснуючі проекти банку, обіцяючи дохід у розмірі до 8500 доларів щомісяця.Для цього громадян просять вказати своє ім’я та прізвище, електронну пошту і номер телефону. Після цього з людиною зв’язується представник «банку» — оператор колл-центру, і клієнта затягують у фінансові вкладення, по суті «викачують» гроші.

У ПриватБанку наголошують, що шахрайський сайт https://p-invest.site не має жодного відношення до їх фінансової установи, і пояснюють, чому:  • зловмисники обіцяють високий дохід за схемою, що нагадує фінансову піраміду;
  • сайт має односторонній канал зв’язку: після заповнення форми оператор дзвонить, щоб «дотиснути» людину;
  • сайт незаконно використовує логотип і айдентику банку.

«Аби не стати жертвою шахраїв, пам’ятайте: ми ніколи не проводимо призові опитування, розіграші та реєстрації на сторонніх сайтах із виплатою грошових винагород», — звертають увагу в ПриватБанку.

Також зазначається, що банк вже звернувся за даним фактом до правоохоронних органів.

Залиште свій коментар