Потап приїхав до Гостомеля побачитися з жінкою, якій відбудував житло після російського обстрілу

Потап приїхав до Гостомеля побачитися з жінкою, якій відбудував житло після російського обстрілу

Продюсер пожертував 247 тисяч грн на відновлення будинку пенсіонерки.Співак, продюсер та айті-бізнесмен Олексій Потапенко, він же Потап, показав, чим займається в Україні.

Днями Потап, який є амбасадором добровольчого батальону «Добробат», з’їздив до Гостомеля, де побачився з Надією Іванівною. Жінці продюсер допоміг відновити житло після того, як його обстріляли російські окупанти.До будинку Надії Іванівни прилетіло три ракети, сама жінка дивом залишилася живою. Пенсіонерка мешкає сама, її онук зараз служить в ЗСУ і боронить нашу державу.

На відбудування її оселі Потап виділив 247 тисяч грн, а «Добробат» відновив житло пенсіонерки за три тижні. Потап побував у Гостомелі, аби подивитися, як відбудували будинок Надії Іванівни, також він привіз їй гуманітарну допомогу. Батальон «Добробат» полагодив дах та відновив вікна, які вибило вибуховою хвилею.Потап і Добробат відбудовують будинок мешканки Гостомеля
Потап і Добробат відбудовують будинок мешканки Гостомеля

Жінка дуже розчулилась, показала Потапу уламок ракети та подякувала за допомогу.

«Такі ваші помічники (батальон «Добробат» – прим. ред.) молодці, так хлопці тут трудились, рук не покладали, як же я їм вдячна за усе! Оце бабусі пощастило!» – сказала Надія Іванівна, не стримуючи сліз.

Потап у Гостомелі

На що Потап їй відповів: «Чому ж пощастило? Ми намагаємось допомогти усім, кому можемо!».

Потап у Гостомелі

Також співак дуже переймається страшною ситуацією, яка сталась на півдні країни. На платформі helpua.io, яка допомагає українцям, що постраждали від війни, Потап і команда створили NFT, які стануть донатами. Всі виручені гроші від їхніх продажів підуть на потреби постраждалих від ситуації на Каховській ГЕС, у Фонд громади Херсона «Захист». Сам співак одразу перерахував у фонд 100 тисяч грн.

Залиште свій коментар