Постійна тяга до солодкого — симптом хвороби? Комаровський розповів правду

Постійна тяга до солодкого — симптом хвороби? Комаровський розповів правду

Заслужений лікар України відповів на цікаве питання, чи є тяга до солодкого симптомом якоїсь хвороби.Своїми знаннями педіатр поділився на своєму каналі в YouTube.

Педіатр каже, що насправді таку тягу відчуває постійно величезна кількість людей. Але це не є симптомом будь-якої хвороби. Принаймні, медична наука ще нічого такого не виявила.«Тяга до солоного, тяга, наприклад, до полуниці з оселедцем, — це може бути симптомом певних станів, але тяга до солодкого не є ознакою будь-якої хвороби», — запевняє Комаровський.

Справа в тому, що нам часто хочеться пояснити собі невгамовне бажання споживати тортики, цукерки і так далі. І це не тому, що ми не хочемо стежити за своїм здоров’ям, а тому що в нас нібито криється якась таємна хвороба.Звідки «ростуть ноги» тяги до солодкого

Але насправді постійна тяга до солодкого — шкідлива звичка, яка найімовірніше виробилася у нас ще в дитинстві.

«Людина може жити без додаткового цукру. Вживання цукру сприймається лікарями в усьому світі як мало не найнебезпечніший наркотик в житті людини. Залежність від цукру — це ситуація психологічна, але до якихось таємних хвороб це відношення не має», — заявив педіатр.

Він додав, що це нормально, хотіти смачненьке, і це нормально — отримувати від цього смачненького задоволення, але це не ознака хвороби, а ознака того, що пора брати себе в руки.

Залиште свій коментар